Switfit.cz

Fitness Club

Hodnocení uživatelů:  / 10
NejhoršíNejlepší 

Switching

Naše fitness centrum, jako jediné v Ostravě, provozuje nový funkční trénink SWITCHING, který se stal revolucí v oblasti fitness. Cvičení SWITCHING začala provozovat od roku 2000 italská společnost TECA, která stála u zrodu tohoto nového způsobu cvičení v posilovnách. 

Podstata cvičení SWITCHING
Fitness centrum Ostrava

Cvičení SWITCHING byl navržen po letech studia držení těla a fyziologie pohybu. V oblasti fitness je SWITCHING založen na myšlence funkčního tréninku a je navržen tak, aby byla u cvičenců vylepšena rovnováha, držení těla, síla, odolnost a svalové napětí.

Posilování díky cvičení SWITCHING je ideální pro všechny věkové skupiny a je jedním z mála sportovních aktivit, které se dají použít pro osobní trénink.

Cvičení SWITCHING je možné provádět individuálně nebo ve skupině. Tento nový druh fitness posilování postačuje provozovat pouze  20/30 minut denně.

Trénink na Switchingu postupně zapojí všechny svaly vyváženým způsobem a cvičenec si může zvolit úroveň obtížnosti dle jeho potřeb.

Switching je více než jen další fitness aktivita, je to zcela nový způsob jak přemýšlet o fitness.


Posilování na SWITCHINGU máme  doplněno o  celou řadu příslušenství pro funkční trénink a kardio stroji. Cvičení Switching je ideální nejen pro lidi, kteří nikdy nevstoupili do posilovny, ale i pro ty, kteří se udržují fit buď sami, nebo pod vedením trenéra.

"Switching je fitness aktivita budoucnosti"

Cvičení Switching je jednoduchá a zábavná odpověď na stres moderního života.
Nová aktivita na deseti inovativních posilovacích strojích.
Posilování Switching kombinuje výhody sílového tréninku, aerobního cvičení a umožňuje širokou míru nastavení pro zlepšení svalového tonusu a pohybové koordinace.

Prohlédněte si fotogalerii našeho fitness centra provozující posilování Switching zde.

TECA - 25 let v pohybu

Italská společnost TECA, která vyvíjí a vyrábí stroje pro fitness kluby vynaložila veškerou energii, aby přivedla více lidí na celém světě ke sportu a fitness. Společnost TECA vyslechla požadavky a odpověď svých zákazníků a vyvinula řadu produktů a konceptů, které splňují jejich potřeby ve fitness na 100%. Ve všech jejich aktivitách vždy prokázala kreativitu a přesnost. A to nezůstalo bez povšimnutí.

Získala
dva ISO certifikáty (9001 a 14001) a byla odměněna prestižním oceněním FIBO Innovation Award pro Switching v roce 2002 a  pro Beauty v roce 2009.

Navíc byla dvakrát nominována, a to v roce 2004
a 2010 pro WormUp a CoreUp.

Naši partneři

                    

Jste zde: Home Switching

OTEVíRACÍ DOBA platí výše v novinkách

  • pondělí                  7:00 - 21:00
  • úterý           7:00 - 21:00
  • středa              7:00 - 21:00
  • čtvrtek      7:00 - 21:00
  • pátek           7:00 - 21:00
  • sobota              8:00 - 15:00
  • neděle        13:00 - 21:00