Switfit.cz

Fitness Club

Fitko pro ženy

Hodnocení uživatelů:  / 2
NejhoršíNejlepší 
Pro ženu středního věku, která se nikdy nehýbala, je příliš veliký boj se rozhodnout, že si sama zajde do posilovny či fit centra.

Jak taková typická posilovna vypadá? Zákaznice si představí pod typickou posilovnou obrovskou plochu, kde jsou umístěny stroje vedle stroje a takové fit centrum navštěvují 2 skupiny lidí. Jedna skupina lidí jsou mladé, vysportované ženy, které mají téměř dokonalou postavu. A poté je tam skupina mužů, svalovců, kteří jsou tam hlavně od toho, aby si udržovali své vypracované svaly, a zároveň, aby okukovali právě ty mladé vysportované ženy.

Šla byste mezi takové dvě skupiny lidí si zacvičit?

Když jsem se zeptala jedné padesátnice, proč nerada vůbec chodí do veřejné posilovny? Tak mi jednoduše odpověděla, že již pro ni, jako pro starší dámu, není moc příjemné se trápit před mladými a krásnými dívkami, které chlapi neustále pokukují :-).

Proč ženy tak intenzivně vyhledávají fitka či lekce, která jsou zaměřené přímo pro ženy? Je to hlavně z toho důvodu, že ženy středního a vyššího věku většinou nenajdou odvahu si zajít do velikého fitness centra či posilovny. Neboť většina žen pociťují ostych mezi mladými vysportovanými dívky a svalovci.

Dalšími důvody, proč ženy nemají rády posilovnu, jsou, že ženy netouží mít svaly, ale pouze chtějí shodit přebytečná kila po porodu či období svátků. Ženy chtějí být celý rok v dobré kondici. Spousta žen také tvrdí, že jim není zrovna příjemné cvičit vedle zpoceného svalovce a je jim dosti nepříjemné, když je při cvičení někdo pozoruje :-).


Patříte do této skupiny žen?

Tak v tom případě je pro tyto ženy vhodné takové fitko, které je zaměřeno převážně na ženy, fitness trenér během cvičení je ženám k dispozici a samotný přístup takového fitka k těmto ženám je přátelský a osobní. Pro tyto ženy je vhodné spíše tzv. „rodinné fitko", než veliká posilovna plná fitness strojů.

Cílem fitka pro ženy je, že nechtějí ze svých nadšenců fitness dělat svalovce a svalovkyně, ale chtějí, aby jejich zákaznice byly spokojené, cítily se příjemně, aby byly na stejné vlně se všemi ostatními ženami, aby si zlepšily svou kondici a cítily se mnohem lépe. Aby byly ženy maximálně spokojené, tak je důležité, aby pociťovaly pokroky ve svém tréninku, buď aby redukovaly svou váhu, nebo si svou váhu udržovaly.


Ženy opravdu vydrží v navštěvování fitka


Ženy jsou takové povahy, že vydrží pouze u toho, co jim je opravdu příjemné a u čeho vidí pokroky. Cílem je, aby se ženy cítily opravdu spokojeně.

Vyberte si takové fitko, kde se budete cítit příjemně, vyzkoušejte fitcentrum Switching

Tým Fit centrum Switching Ostrava

 

Naši partneři

                    

Jste zde: Home Odborné články Fitko pro ženy

OTEVíRACÍ DOBA platí výše v novinkách

  • pondělí                  7:00 - 22:00
  • úterý           7:00 - 22:00
  • středa              7:00 - 22:00
  • čtvrtek      7:00 - 22:00
  • pátek           7:00 - 22:00
  • sobota              8:00 - 15:00
  • neděle        13:00 - 21:00