Switfit.cz

Fitness Club

Fitcentrum Switching je cvičení pro ženy a muže v Ostravě

Hodnocení uživatelů:  / 2
NejhoršíNejlepší 

Fitcentrum Switching nabízí každodenní cvičení pro ženy i muže. Naše fitcentrum je umístěné v blízkosti samého centra Ostravy, v Domě kultury města Ostravy. Switching je cvičení pro ženy i muže, ideální pro zapojení tohoto cvičení do každodenního života. 

 

Fitcentrum Switching

Fitcentrum Switching nabízí každodenní cvičení pro ženy i muže. Naše fitcentrum je umístěné v blízkosti samého centra Ostravy, v Domě kultury města Ostravy.

Dostupnost do našeho fitcentra je výborná - můžete k nám přijet autem, kde můžete využít bezplatné parkoviště (naproti nebo podélně Domu Kultury Vítkovic). Rovněž je naše fitko umístěné v lokalitě, kde je velmi dobrá dostupnost MHD (tramvajová zastávka Dům Kultury Vítkovic nebo tramvajová zastávka Náměstí republiky).

Vyzkoušejte v našem fitcentru unikátní cvičící tréninkovou koncepci Switching. Cvičení SWITCHING je koncepce založená na základě funkčního tréninku a navržena tak, aby byla u cvičenců vylepšena rovnováha, držení těla, síla, odolnost a svalové napětí. Cvičení pro ženy i muže respektuje fyziologické zakřivení páteře, neustále aktivuje břišní pás, stimuluje svaly hýždí a dolních končetin, zlepšuje spalování tuků a zrychluje periferní krevní oběh a napomáhá limfatické drenáži.

Ve fitcentru můžete vyzkoušet jeden z našich cvičících tréninkových programů, které jsou vytvořeny pro jednotlivé cílové skupiny. Pro ty, kteří se necítí ve svém těle dobře, máme připravený cvičící program „Chci zhubnout“, který je určený na redukci váhy člověka. Tento cvičící program v našem fitcentru využívají převážně ženy. Pro ty, které doprovází v každodenním životě bolest zad a rádi by těmto bolestem předešli, jsme připravili cvičící program „Zdravá záda“. Tento cvičící program zahrnuje přesnou koncepci na odstranění bolestí zad. V našem fitcentru si můžete rovněž zvolit cvičící program „Dobrá kondice“, který určen pro ženy i muže, kteří se chtějí cítit stále svěží a mít dobrou náladu. Program „Svalová hmota“ je cvičící koncepce, kterou v našem fitcentru využívají převážně muži. Je určen pro ty, kteří chtějí nabrat svalovou hmotu. Dalším cvičícím programem je „Chci získat sílu“, který je určen pro ženy i muže, jejichž výkony se pomalu zastavují. V našem hektickém uspěchaném životě se nachází také lidi, kteří nemají na cvičení čas. Pro tyto lidi je koncepce Switching ideálním řešením, nabízíme program "Mál málo času". Dalším cvičícím programem v našem fitcentru je program „Rekonvalescence“, který je určen pro ty, kteří se chtějí zotavit po úraze. Přijďte si zacvičit do našeho nového fitness centra v Ostravě a vyzkoušet unikátní cvičící tréninkovou koncepci Switching. Z našich fitness programů si vybere opravdu každý.

Naše posilovna, umístěná v Ostravě, je vybavena speciálními novými posilovacími stroji (od firmy Teca). Cviky, které cvičíte v běžných posilovnách, jsou vykonávány„uměle“, proto je tak velice důležité jejich správné provedení. V našem fitcentru vám bude vždy k dispozici profesionální fitness instruktor, který vás provede celý funkčním tréninkem. Tímto si budete vždy jisti, že cviky provádíte správně, nebudete si huntovat své tělo a výsledek z cvičení bude na pravém místě.


Prostory našeho fitcentra jsou moderní a klimatizované. Jakmile vstoupíte do fitness komplexu Attack, hned uvidíte recepci s fitbarem, kde vás přivítá náš fitness instruktor. Dbáme na to, abyste se i v této odpočinkové části cítili dobře. Zde si můžete dopřát dobrou italskou kávu, popřípadě využít naše zdarma wi-fi připojení. Součástí našeho fitcentra můžete zakoupit různé doplňky výživy, nápoje aj.

 

witching je opravdu revoluce v oblasti fitness, neboť cvičení na posilovacích strojích nevychází z uměle vytvářených pohybů nýbrž z našich každodenních pohybů. Switching je přirozený a efektivní. Cvičení na strojích Switching lze kombinovat s cardio zónou a zónou funkčního trénink, což vám zajistí maximální výsledek.

Prohlédněte si fotogalerii našeho fitcentra zde.

Jsme první v České republice, kteří prezentují koncept fitness cvičení Switching®. Naše fitcentrum je "rodinného" typu. Preferujeme osobní a zároveň profesionální přístup.

Neváhejte a přijďte si zacvičit do našeho fitcentra v Ostravě!

Naši partneři

                    

Jste zde: Home Odborné články Fitcentrum Switching je cvičení pro ženy a muže v Ostravě

OTEVíRACÍ DOBA platí výše v novinkách

  • pondělí                  7:00 - 22:00
  • úterý           7:00 - 22:00
  • středa              7:00 - 22:00
  • čtvrtek      7:00 - 22:00
  • pátek           7:00 - 22:00
  • sobota              8:00 - 15:00
  • neděle        13:00 - 21:00