Switfit.cz

Fitness Club

Mám málo času

Hodnocení uživatelů:  / 1

Mám málo času

Fitness centrum Switching nabízí cvičící program "Mám málo času".

Fitness centrum OstravaJste příliš zaneprázdněni prací a na fitness vám nezbývá žádný čas?

Značným problémem „novodobé společnosti“ je hektický způsob života a nedostatek času na péči o vlastní zdraví. Lidé, kteří žijí hektickým životem, příliš pracují, starají se o vlastní rodinu, popřípadě studují a nemají čas se věnovat svému tělu a zdraví. Díky této nechvalné situaci vznikl nový posilovací trend tzv. „funkční trénink", díky němuž jste schopni procvičit většinu svalových partií s maximální zátěží za zlomek času.

V našem fitness centru, které se nachází v blízkosti centra Ostravy, nabízíme možnost fitness cvičení „funkčního tréninku“ na fitness strojích SWITCHING od italské firmy TECA, které v České republice nikde jinde nenajdete. Dále je naše posilovna vybavená speciálními pomůckami pro funkční trénink.

 

Ukázkový kondiční trénink fitness (SWITCHING)

1. 15 až 20 minut aerobní aktivity (běh, eliptical, stepper) na zahřátí.2. Tento kruhový trénink absolvujeme 3 až 4krát v rámci jedné tréninkové jednotky.
3. Trénink završíme 10 až 15 minutami aerobní aktivity a stretchingem.


Vybrali jste si fitness program "Mám málo času", díky němu věnujete alespoň zlomek ze svého času maximální podpoře vašeho zdraví a celého těla? Výborně!


Přejeme mnoho úspěchu ve cvičení!

Fitness centrum SWITCHING

 

 

 .

Chci získat sílu

Hodnocení uživatelů:  / 1

Chci získat sílu

V naší nabídce fitness naleznete také cvičící program "Chci získat sílu".

 

Fitness centrum Ostrava

Vaše výkony se ve cvičení zpomalují? Zařaďte do svého posilování silový trénink.

Možná to už sami znáte – cvičíte již nějakou dobu a ze začátku šly vaše výkony rychle nahoru. Najednou se však vaše rychlé pokroky zpomalí, nebo úplně zastaví. Stále se potácíte se stejnou váhou a nacházíte se v začarovaném kruhu, ze kterého ani přes největší úsilí nemůžete najít cestu.

 
Účinným řešením tohoto problému, je zařazení silového tréninku, při kterém procvičíme základní svalové partie pomocí více-kloubových cviků.

 
Naše fitness centrum, které se nachází v Domě kultury města Ostravy, vám nabídne plně vybavenou silovou zónu a kompletní řadu fitness strojů SWITCHING, které jistě uspokojí vaše potřeby.

Ukázkový silový trénink v našem fitness centru

1. 10 min. rychlé chůze na zahřátí

Silový trénink

2. Po tomto tréninku zařadíme stretching.
 
Zátěž pro jednotlivé fitness cviky volíme tak, abychom byli v sériích všech cviků schopni vykonávat opakování technicky správně a měli zde i patřičnou rezervu. Příští trénink totiž budeme přidávat!

Chcete postupně ve svém tréninku získat sílu? Vyberte si náš fitness program "Chci získat sílu".


Přejeme mnoho úspěchů při cvičení!

Fitness centrum SwitchingChci zhubnout

Hodnocení uživatelů:  / 8

Chci zhubnout

Naše fitness centrum nabízí program "Chci zhubnout".

 
Fitness centrum OstravaChcete zhubnout a nedaří se Vám to?

Možností je několik. Základem redukce podkožního tuku je „magická“ rovnice, kdy kalorický výdej našeho těla musí být za všech podmínek vyšší než kalorický příjem.  Jinými slovy, pokud budeme mít vhodně složený jídelníček (nízký kalorický příjem), který obohatíme o aerobní cvičební aktivitu, kila začnou rychle padat dolů.

Proč hubnout?

Vzhled ovlivňuje mimo jiné i sebevědomí člověka. Nejde ani tak o to, abyste vypadali jako z jednoho z módních či sportovních magazínů, ale abyste byli sami se sebou spokojeni. Uvidíte, že i něco jako „znovu-oblečení“ kalhot, které Vám Vaše postava po nějakou dobu nedovolila nosit, bude pro Vás příjemné osobní vítězství. Už nebudete chtít vaše tělo jen schovávat za nemožné vrstvy oblečení a v létě se bát jít do plavek.

Pravda, jsou i lidé, kteří jsou spokojení se svým vzhledem, i když můžou dosahovat až  k hranicím obezity. Pokud máte jen pár kilo navíc, není čeho se bát. Pokud však tukové složky překračují optimální hranici (u každého individuální), může předcházet zdravotním problémům. Vyšší riziko výskytu srdečních chorob, diabetu nebo i některých druhů rakoviny jsou jen příklady.

Jaký je ukazatel správné váhy?

Většina lidí se dnes orientuje podle tzv. BMI (Body mass index), který však neukazuje přesné údaje. Pro jeho výpočet potřebujete zadat jen výšku a váhu. Hlavní slovo pro výpočet váhy mají ale i tukové a svalové zásoby v těle. Proto doporučujeme osobně si vyhodnotit stav vaší váhy. Můžete tak učinit například přímo v našem fitcentru v Ostravě, kde Vám jeden z našich fitness trenérů během pár okamžiků pomocí speciálního měřiče zhodnotí Vaší aktuální situaci: hmotnost vody, tuku a netukové složky ve Vašem těle a  zdělí Vám Vaší ideální váhu (ať už nižší, stejnou nebo i vyšší) a sestaví Vám individuální cvičební program.

Jak správně zhubnout?

Jak jsme již zmínili výše, základ je ve vyváženosti příjmu a výdaje energie. Pokud však cvičíte příliš nebo jíte jen málo, může dojít k poškození Vašeho zdraví. Špatné cvičení má kromě možností zdravotních problémů taky dopad na efektivnost cvičení – příčina toho, proč někdo nemůže zhubnout i přes pravidelnou fyzickou námahu. Od toho tu jsou naší trenéři, kteří Vám ve všem poradí.

Proč hubnout cvičením na fitness strojích SWITCHING?

V našem fitness centru provádíme tzv. kruhový trénink, při kterém cvičící střídá fitness stroje a tím do cvičení zapojí všechno svalstvo. Oproti klasickým fitness strojům, jsou zapojovány svaly hýždí a stehen a dochází zde i k jejich zpevnění a vyrýsování. Což jistě ocení zejména ženy. Fitness stroje SWITCHING jsou nová, v České republice ojedinělá metoda k snížení Vaší hmotnosti.

Naše posilovna je vybavena moderní cardio zónou a ojedinělým cvičebním konceptem SWITCHING, při kterém dochází k zapojování většiny svalových partií, což vede k účinnějšímu spalování tuků.

 

Ukázkový trénink na našich fitness strojích může vypadat takto:

1. 15 až 20 minut aerobní aktivity (běh, eliptical, stepper) na zahřátí. 

Chci zhubnout - program

2. Po každém odcvičení tohoto okruhu, doplníme tento kruhový trénink o 5 minut běhu. Tento okruh i s aerobní činností opakujeme 3 až 4krát. Po ukončení posledního okruhu, prodloužíme aerobní aktivitu na 15 a více minut.

3. Po dokončení tréninku nesmíme zapomenout na důležitý stretching.

 

Rada na závěr...

Nikdo nezhubne ze dne na den. Ani z týdne na týden. Je třeba mít trpělivost a nevzdávat se, když se výsledky nedostaví okamžitě. K dokonalé postavě vede dlouhá a mnohdy namáhavá cesta. Věříme, že s naší pomocí budete o několik kroků blíž k Vaší vysněné postavě.Vybrali jste si fitness program "Chci zhubnout"? Výborně!


Přejeme mnoho štěstí při hubnutí.

Fitness centrum SWITCHING

 

 


Rekonvalscence

Hodnocení uživatelů:  / 1

REKONVALESCENCE

Naše fitness centrum nabízí také cvičící program po zdravotních problémech, program "Rekonvalescence".

Posilovna OstravaChcete začít cvičit po zdravotních problémech? Začněte s fitness cvičením Switching!

Zdravotní stav je u každého z nás velmi individuální záležitostí a proto neexistuje žádný univerzální cvičební program, který by dokázal každému z nás pomoci při potížích s pohybovým aparátem.

Zejména po různých zdravotních komplikacích a úrazech je třeba naše tělo začít pomalu protahovat a rozcvičovat, abychom se mohli co nejdříve vrátit do každodenního života bez bolesti.

Naše fitcentrum v Ostravě disponuje nejen nejširším spektrem zdravotních cvičebních pomůcek, ale také profesionálními fitness trenéry, kteří jsou schopni za pomoci zdravotních cvičebních pomůcek vám pomoci od bolesti a začlenit Vás zpět do aktivního způsobu života.

Rozhodli jste se zapojit do fitness programu "Rekonvalescence". Věříme, že to je pro vás ten nejlepší krok.


Přejeme mnoho úspěchů ve cvičení!

Fitness centrum SWITCHING

Naši partneři

                    

Jste zde: Home Uncategorised

OTEVíRACÍ DOBA platí výše v novinkách

  • pondělí                  7:00 - 21:00
  • úterý           7:00 - 21:00
  • středa              7:00 - 21:00
  • čtvrtek      7:00 - 21:00
  • pátek           7:00 - 21:00
  • sobota              8:00 - 15:00
  • neděle        13:00 - 21:00