Switfit.cz

Fitness Club

Chci zhubnout

Hodnocení uživatelů:  / 8

Chci zhubnout

Naše fitness centrum nabízí program "Chci zhubnout".

 
Fitness centrum OstravaChcete zhubnout a nedaří se Vám to?

Možností je několik. Základem redukce podkožního tuku je „magická“ rovnice, kdy kalorický výdej našeho těla musí být za všech podmínek vyšší než kalorický příjem.  Jinými slovy, pokud budeme mít vhodně složený jídelníček (nízký kalorický příjem), který obohatíme o aerobní cvičební aktivitu, kila začnou rychle padat dolů.

Proč hubnout?

Vzhled ovlivňuje mimo jiné i sebevědomí člověka. Nejde ani tak o to, abyste vypadali jako z jednoho z módních či sportovních magazínů, ale abyste byli sami se sebou spokojeni. Uvidíte, že i něco jako „znovu-oblečení“ kalhot, které Vám Vaše postava po nějakou dobu nedovolila nosit, bude pro Vás příjemné osobní vítězství. Už nebudete chtít vaše tělo jen schovávat za nemožné vrstvy oblečení a v létě se bát jít do plavek.

Pravda, jsou i lidé, kteří jsou spokojení se svým vzhledem, i když můžou dosahovat až  k hranicím obezity. Pokud máte jen pár kilo navíc, není čeho se bát. Pokud však tukové složky překračují optimální hranici (u každého individuální), může předcházet zdravotním problémům. Vyšší riziko výskytu srdečních chorob, diabetu nebo i některých druhů rakoviny jsou jen příklady.

Jaký je ukazatel správné váhy?

Většina lidí se dnes orientuje podle tzv. BMI (Body mass index), který však neukazuje přesné údaje. Pro jeho výpočet potřebujete zadat jen výšku a váhu. Hlavní slovo pro výpočet váhy mají ale i tukové a svalové zásoby v těle. Proto doporučujeme osobně si vyhodnotit stav vaší váhy. Můžete tak učinit například přímo v našem fitcentru v Ostravě, kde Vám jeden z našich fitness trenérů během pár okamžiků pomocí speciálního měřiče zhodnotí Vaší aktuální situaci: hmotnost vody, tuku a netukové složky ve Vašem těle a  zdělí Vám Vaší ideální váhu (ať už nižší, stejnou nebo i vyšší) a sestaví Vám individuální cvičební program.

Jak správně zhubnout?

Jak jsme již zmínili výše, základ je ve vyváženosti příjmu a výdaje energie. Pokud však cvičíte příliš nebo jíte jen málo, může dojít k poškození Vašeho zdraví. Špatné cvičení má kromě možností zdravotních problémů taky dopad na efektivnost cvičení – příčina toho, proč někdo nemůže zhubnout i přes pravidelnou fyzickou námahu. Od toho tu jsou naší trenéři, kteří Vám ve všem poradí.

Proč hubnout cvičením na fitness strojích SWITCHING?

V našem fitness centru provádíme tzv. kruhový trénink, při kterém cvičící střídá fitness stroje a tím do cvičení zapojí všechno svalstvo. Oproti klasickým fitness strojům, jsou zapojovány svaly hýždí a stehen a dochází zde i k jejich zpevnění a vyrýsování. Což jistě ocení zejména ženy. Fitness stroje SWITCHING jsou nová, v České republice ojedinělá metoda k snížení Vaší hmotnosti.

Naše posilovna je vybavena moderní cardio zónou a ojedinělým cvičebním konceptem SWITCHING, při kterém dochází k zapojování většiny svalových partií, což vede k účinnějšímu spalování tuků.

 

Ukázkový trénink na našich fitness strojích může vypadat takto:

1. 15 až 20 minut aerobní aktivity (běh, eliptical, stepper) na zahřátí. 

Chci zhubnout - program

2. Po každém odcvičení tohoto okruhu, doplníme tento kruhový trénink o 5 minut běhu. Tento okruh i s aerobní činností opakujeme 3 až 4krát. Po ukončení posledního okruhu, prodloužíme aerobní aktivitu na 15 a více minut.

3. Po dokončení tréninku nesmíme zapomenout na důležitý stretching.

 

Rada na závěr...

Nikdo nezhubne ze dne na den. Ani z týdne na týden. Je třeba mít trpělivost a nevzdávat se, když se výsledky nedostaví okamžitě. K dokonalé postavě vede dlouhá a mnohdy namáhavá cesta. Věříme, že s naší pomocí budete o několik kroků blíž k Vaší vysněné postavě.Vybrali jste si fitness program "Chci zhubnout"? Výborně!


Přejeme mnoho štěstí při hubnutí.

Fitness centrum SWITCHING

 

 


Rekonvalscence

Hodnocení uživatelů:  / 1

REKONVALESCENCE

Naše fitness centrum nabízí také cvičící program po zdravotních problémech, program "Rekonvalescence".

Posilovna OstravaChcete začít cvičit po zdravotních problémech? Začněte s fitness cvičením Switching!

Zdravotní stav je u každého z nás velmi individuální záležitostí a proto neexistuje žádný univerzální cvičební program, který by dokázal každému z nás pomoci při potížích s pohybovým aparátem.

Zejména po různých zdravotních komplikacích a úrazech je třeba naše tělo začít pomalu protahovat a rozcvičovat, abychom se mohli co nejdříve vrátit do každodenního života bez bolesti.

Naše fitcentrum v Ostravě disponuje nejen nejširším spektrem zdravotních cvičebních pomůcek, ale také profesionálními fitness trenéry, kteří jsou schopni za pomoci zdravotních cvičebních pomůcek vám pomoci od bolesti a začlenit Vás zpět do aktivního způsobu života.

Rozhodli jste se zapojit do fitness programu "Rekonvalescence". Věříme, že to je pro vás ten nejlepší krok.


Přejeme mnoho úspěchů ve cvičení!

Fitness centrum SWITCHING

Svalová hmota

Hodnocení uživatelů:  / 3

Svalová hmota

Pro všechny, kteří pracují na své svalové hmotě, nabízíme v našem fitness centru program "Svalová hmota".

Fitcentrum Switching


Získejte svalovou formu zdravým způsobem!

Tréninkové programy pro získání svalové hmoty bývají nejčastěji založeny na děleném tréninku (při jednom tréninku se procvičí pouze vybrané partie) s různým stupněm obtížnosti, frekvencí tréninku v týdnu a s různým objemem vynaloženého času. Záleží tedy pouze na nás, jaké úsilí jsme schopni pro náš úspěch vynaložit.V našem fitness centru nabízíme všestrannou silovou zónu, kde si můžete zacvičit na fitness strojích a použít náčiní pro optimální budování svalové hmoty. 

Fitcentrum Switching svojí vybaveností a zkušeným personálem je schopno uspokojit Vaše nejvyšší nároky.

Ukázkový dělený program cvičení do dvou dnů

10 až 15 minut aerobní činnosti na zahřátí

1.den: prsa, záda, ramena, břicho

Program chci nabrat svalovou hmotu

2.den: kvadricepsy, hamstringy, lýtka, bicepsy, tricepsy, břicho

Program chci nabrat svalovou hmotu

Zátěž pro jednotlivé cviky by měla činit zhruba 65 až 70 % našeho maxima. Před každým tréninkem bychom měli věnovat alespoň 15 min. rychlé chůzi na zahřátí a po vydatném tréninku by jsme neměli zapomenout na důležitý stretching.

Vybrali jste si fitness program pro získání svalů, program "Svalová hmota"? Výborně!Přejeme mnoho štěstí při cvičení!

Fitness centrum SWITCHING

Dobrá kondice

Hodnocení uživatelů:  / 3

Dobrá kondice

Z naší nabídky fitness si můžete vybrat také cvičící program "Dobrá kondice". 


Fitness centrum Ostrava

Chcete být stále v dobré kondici a cítit se svěží?

Základem dobré tělesné kondice, je pravidelně vykonávat nějakou pohybovou aktivitu, při které se alespoň na cca 45 minut zadýcháme.

Pokud nejsme schopni tuto aktivitu splnit během běžného denního režimu v zaměstnání či ve škole, můžeme si tuto aktivitu dopřát ve svém volném čase během cvičení na různých stacionárních kolech, elipticalech, běžících pásech a jiných fitness strojích. 

Přínos aerobního tréninku:

 1.  Zvyšujete svou mentální koncentraci,
 2. chráníte si svá záda,
 3. trénink vám poskytuje dobrý celkový pocit,
 4. aerobní trénink vám posunuje Vaše biologické hodiny,
 5. radikálně redukujete tukové zásoby.

V našem fitness centru nabízíme možnost využití nejmodernějších aerobních fitness trenažérů od firmy TECA, které umožňují nejen vlastní ovládání zátěže, ale poskytují také různé typy programů, které jistě uspokojí Vaše individuální potřeby.Vybrali jste si fitness program "Dobrá kondice"? Výborně!Přejeme mnoho zábavy při cvičení fitness!

Fitness centrum SWITCHING

 

 

 

 

Naši partneři

                    

Jste zde: Home Uncategorised

OTEVíRACÍ DOBA platí výše v novinkách

 • pondělí                  7:00 - 22:00
 • úterý           7:00 - 22:00
 • středa              7:00 - 22:00
 • čtvrtek      7:00 - 22:00
 • pátek           7:00 - 22:00
 • sobota              8:00 - 15:00
 • neděle        13:00 - 21:00