Switfit.cz

Fitness Club

Kruhový trénink CORE

Hodnocení uživatelů:  / 6

Core neboli jádro je výraz pro svaly středu těla, do nichž patří svaly břicha: přímý sval břišní (m. rectus abdominis), šikmý břišní sval zevní (m. obliquus externus abdominis), šikmý břišní sval vnitřní (m. obliquus internus abdominis) a příčný sval břišní (m. transversus abdominis), ale také svaly zad, kde se nachází v bederní části čtyřhranný sval bederní (m. quadratus lumborum

Číst dál...

Máte fyzičku na to být strážcem zákona?

Hodnocení uživatelů:  / 3
Veškeré snažení v posilovně by se mělo projevit na naší kondici. Zabrousil jsem na stránky ochránců zákona a objevil test, který se mi zalíbil. Je časově nenáročný (cca 20 min.) a hlavně všestranný.

Číst dál...

Akceptujeme karty MultiSport Benefit

Hodnocení uživatelů:  / 2
Máte jako jeden ze svých zaměstnaneckých benefitů kartu Multisport Benefit? Neváhejte ji uplatnit u nás na všechny jednorázové vstupy, které nabízíme! Využít ji můžete na vstupy do posilovny, kardiozóny, na kruhové nebo funkční tréninky.

Bezruči natáčeli v našem fitku

Hodnocení uživatelů:  / 3
Herci divadla Petra Bezruče  vyrazili natáčet klip do našeho klubu . Návštěvníci zpočátku nevěděli, jestli se nacházejí ve hře Pestré vrstvy nebo v posilovně. Osazenstvo posilovny se rozrostlo o partu horníků, kteří  vypadali, že právě vyfárali a že jim to na čelbě nestačilo a přišli se "dorazit" do fitka.

Číst dál...

Naši partneři

          

Jste zde: Home Uncategorised

OTEVíRACÍ DOBA

  • pondělí                    5:00 - 22:00
  • úterý           5:00 - 22:00
  • středa                  5:00 - 22:00
  • čtvrtek      5:00 - 22:00
  • pátek                 5:00 - 22:00
  • sobota           5:00 - 22:00
  • neděle                   5:00 - 22:00