Switfit.cz

Fitness Club

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

Fitness centrum Switching Ostrava

Přijďte si zacvičit do našeho nového fitness centra v Ostravě a vyzkoušet unikátní cvičící tréninkovou koncepci Switching. Máme pro vás připraveny fitness cvičební programy pro zlepšení fyzické kondice, cvičení pro ženy. Pomůžeme vám zhubnout, spravit bolavá záda, zotavit po úraze nebo si přijďte "vyplavit endorfiny“, takže vaše nálada bude stoupat strmě vzhůru.

Naše posilovna je vybavena novými fitness posilovacími stroji od firmy Teca. Nabízíme tréninkové programy, z kterých si určitě každý vybere.

V dnešní době je totiž čím dál tím méně příležitosti k přirozenému pohybu. Kam to vede, to pociťují dnes již dvacetiletí. Bolavá záda, klouby, bolest hlavy v důsledku svalových disbalancí. Cviky, které se v posilovně cvičí jsou „umělé“, proto je tak velice důležité jejich správné provedení. A zde leží kámen úrazu. Cvičení na  posilovacích strojích Switching vychází z našich každodenních pohybů. Je přirozené, efektivní a nabízí výsledky v poměrně krátkém časovém úseku. V kombinaci s cardio zónou a zónou funkčního tréninku vám různé stupně účinnosti zajistí, že si každý vybere.

Jsme první v České republice, kteří prezentují koncept fitness cvičení Switching®. Naše fitness centrum je "rodinného" typu. Preferujeme osobní přístup a pomoc trenéra je samozřejmostí.

Naši partneři

                    

Jste zde: Home Uncategorised Fitness centrum Switching Ostrava

OTEVíRACÍ DOBA platí výše v novinkách

  • pondělí                  7:00 - 21:00
  • úterý           7:00 - 21:00
  • středa              7:00 - 21:00
  • čtvrtek      7:00 - 21:00
  • pátek           7:00 - 21:00
  • sobota              8:00 - 15:00
  • neděle        13:00 - 21:00