Switfit.cz

Fitness Club

Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší 

Efektivní cvičení
Fitness centrum Ostrava

Přidaná hodnota fitness cvičení Switching:

 
  • JednoduchýPřechody mezi fitness stroji jsou snadné bez nutnosti jakéhokoli nastavení. 

  • Bezpečný - fitness na Switching podporuje správné držení těla a přizpůsobuje se přirozenému zakřivení páteře bez jejího nadměrného přetížení a přitom jsou při cvičení zapojeny nejdůležitější svalové skupiny. Tvůrci tohoto systému měli na paměti, že každá stanice by měla simulovat pohyby, které provádíme v našich každodenních životech.  Stroje byly navrženy tak, aby se mohly provádět jak pomalé, tak rychlé pohyby, a tím stimulovat různé aspekty svalových funkcí.  Je výborný pro rehabilitaci a trénování stability v případě použití speciálních cvičení.

  • Rychlý - Postačuje 30 minut intenzivního tréninku. Pro ty, kteří mají málo času jsme vytvořili speciální program. Cílem je zbavit se stresu a zacvičit si zábavnou a funkční formou během krátkého tréninku    

  • Unikátní - Je jediný systém posilovacích fitness strojů, který umožňuje posilovat ve stoje a je pro všechny věkové skupiny.

  • Univerzální - cvičení SWITCHING spojuje výhody silového cvičení a aerobiku. To umožňuje zlepšit svalový tonus a pohybovou o koordinaci.

  • Zábavný - Energické cvičení na fitness strojích SWITCHING zapojí a stmelí členy klubu jak u individuálního nebo skupinového cvičení.

  • Efektivní - cvičení SWITCHING pomáhá snížit váhu a vyrýsovat postavu v relativně krátkém čase bez použití vysokých závaží.Naši partneři

          

Jste zde: Home Uncategorised Efektivní cvičení

OTEVíRACÍ DOBA
pondělí          7:00 - 21:00
úterý             7:00 - 21:00
středa           7:00 - 21:00
čtvrtek          7:00 - 21:00
pátek            7:00 - 20:00

sobota          9:00 - 13:00
neděle         13:00 - 18:00