Switfit.cz

Fitness Club

Jak správně posilovat – Fitness centrum Ostrava

Hodnocení uživatelů:  / 4
Jak správně posilovat byste se měli naučit v každém kvalitním fitness centru. Jak je tomu například v ostravském fitcentru Switching. Důležité je, abyste dodržovali čtyři základní body, kterými jsou ...

Číst dál...

Fitcentrum Switching je cvičení pro ženy a muže v Ostravě

Hodnocení uživatelů:  / 2

Fitcentrum Switching nabízí každodenní cvičení pro ženy i muže. Naše fitcentrum je umístěné v blízkosti samého centra Ostravy, v Domě kultury města Ostravy. Switching je cvičení pro ženy i muže, ideální pro zapojení tohoto cvičení do každodenního života. 

Více o fitcentru Switching

Fitness trénink podle tepové frekvence

Hodnocení uživatelů:  / 0
Předpokladem a nedílnou součástí kvalitního a systematického fitness tréninku je využívání různých tréninkových motivů a práce v různých intenzitách zatížení.

S různou intenzitou se mění také naše tepová frekvence (TF). Pro různé typy fitness tréninků má každý trénující jedinec stanovena různá pásma, ve kterých by se jeho aktuální TF měla pohybovat.

Číst dál...

Díky fitness cvičení Switching máte svůj vysoký krevní tlak pod kontrolou

Hodnocení uživatelů:  / 0

Stejně jako aktivním sportovcům, pomáhají fitness cvičení i lidem se zdravotním postižením jako je vysoký krevní tlak, obezita nebo bolesti v zádech. Průběh těchto nemocí je možné kontrolovat pomocí vhodného fitness cvičebního programu. Je důležité, aby byl přítomen kvalifikovaný fitness instruktor a vhodný fitness tréninkový koncept, kterým je například cvičení Switching.

Číst dál...

Naši partneři

                    

Jste zde: Home Články pro vás

OTEVíRACÍ DOBA platí výše v novinkách

  • pondělí                  7:00 - 22:00
  • úterý           7:00 - 22:00
  • středa              7:00 - 22:00
  • čtvrtek      7:00 - 22:00
  • pátek           7:00 - 22:00
  • sobota              8:00 - 15:00
  • neděle        13:00 - 21:00