Switfit.cz

Fitness Club

Fitcentrum Switching je cvičení pro ženy a muže v Ostravě

Hodnocení uživatelů:  / 2

Fitcentrum Switching nabízí každodenní cvičení pro ženy i muže. Naše fitcentrum je umístěné v blízkosti samého centra Ostravy, v Domě kultury města Ostravy. Switching je cvičení pro ženy i muže, ideální pro zapojení tohoto cvičení do každodenního života. 

Více o fitcentru Switching

Fitness trénink podle tepové frekvence

Hodnocení uživatelů:  / 0
Předpokladem a nedílnou součástí kvalitního a systematického fitness tréninku je využívání různých tréninkových motivů a práce v různých intenzitách zatížení.

S různou intenzitou se mění také naše tepová frekvence (TF). Pro různé typy fitness tréninků má každý trénující jedinec stanovena různá pásma, ve kterých by se jeho aktuální TF měla pohybovat.

Číst dál...

Změřte si svůj index aktivity

Hodnocení uživatelů:  / 0

Sportujete pravidelně, občas nebo se chystáte začít?  Možná si budete chtít změřit váš aerobní index aktivity. Budete moci posoudit, jak na tom jste. Aerobní aktivita se obvykle měří na fitness běžeckém pásu nebo jízdním kole a testované osobě se v průběhu zátěže měří EKG a příjem kyslíku. Vzhledem k tomu, že pravděpodobně nebudete mít nasazené elektrody, když poběžíte kolem vašeho domu, připravili jsme pro vás jednoduchý test.

Číst dál...

Díky fitness cvičení Switching máte svůj vysoký krevní tlak pod kontrolou

Hodnocení uživatelů:  / 0

Stejně jako aktivním sportovcům, pomáhají fitness cvičení i lidem se zdravotním postižením jako je vysoký krevní tlak, obezita nebo bolesti v zádech. Průběh těchto nemocí je možné kontrolovat pomocí vhodného fitness cvičebního programu. Je důležité, aby byl přítomen kvalifikovaný fitness instruktor a vhodný fitness tréninkový koncept, kterým je například cvičení Switching.

Číst dál...

Naši partneři

                    

Jste zde: Home Články pro vás

OTEVíRACÍ DOBA

  • pondělí                  7:00 - 22:00
  • úterý           7:00 - 22:00
  • středa              7:00 - 22:00
  • čtvrtek      7:00 - 22:00
  • pátek           7:00 - 22:00
  • sobota              8:00 - 15:00
  • neděle        13:00 - 21:00